هنر نقاشی و نگارگری ایرانی، یکی از محبوب ترین هنرهای باستانی دنیاست که در این قرنهای اخیر کمی به دست فراموشی رفته بود. تنها مجموعه داران ایرانی و خارجی این آثار نگارگری را در کلکسیون های خود نگهداری میکردند، تعداد کمی از آنها در موزه ها بودند و در نهایت هنر نگارگری ایرانی به شکلی در حال از بین رفتن بود.
ترنج در امر بازسازی و ترمیم این نگارگری ها و خلق آثار جدیدی در این زمینه فعالیت میکند و این آثار را در قالب پوشاک، تیشرت، مانتو، شال، روسری، کیف و کفش به فروش میرساند. بدین شکل همگان میتوانند با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت این آثار را روی البسه ی خود داشته باشند و از آنها لذت ببرند.
باید به این مسئله توجه شود که ترنج به هیچ عنوان قصد ندارد که به این آثار ارزنده جنبه ی بازاری و تجاری بدهد، به همین دلیل است که آنها را مرمت و بازسازی میکند و از نو کارهای تازه ای خلق میکند و بهترین گالری را لباسهای مردمی میداند که روزانه در جامعه تردد میکنند و این هنر والا را به نمایش میگذارند.
ترنج آثار را به صورت دستی و دیجیتال بازسازی میکند، آثار جدیدی را به شیوه ی سنتی و با دست خلق میکند و آنها را به شیوه چاپ دیجیتال روی پارچه انتقال میدهد که این شیوه ی نوین چاپ کیفیت و ماندگاری بالایی نیز دارد
پوشاکی که در این فروشگاه عرضه میشوند همگی تولید ملی میباشند بنابراین این محصولات کاملا ایرانی بوده و تجلی ذوق و هنر ایرانی هستند.
پاینده باد ایران، جاودان باد هنر ایرانی