از آنجایی که بیشتر مشتریان فروشگاه ترنج تمایل دارند که طرح روی البسه ی خود را خودشان انتخاب کنند و میخواهند که طرح روی البسه برایشان به صورت شخصی طراحی شود، تصمیم بر آن شده که طراح ما به تقاضای این مشتریان محترم پاسخ دهد و طرح مورد نظر آنها را روی محصول مورد نظرشان طراحی کند.

بدین منظور برای راهنمایی دوستان در مورد چگونگی ثبت محصولات سفارشی این بخش تهیه شده که مشتریان محترم میبایست طی مراحل توضیح داده شده پیش بروند و محصول سفارشی خود را دریافت کنند و از داشتن این محصول سفارشی شده لذت ببرند.

محصولات سفارشی محصولاتی هستند که شما آنها را سفارش میدهید. به این صورت که تقاضا میکنید کالای شما سفارشی ساخته شود. به عنوان مثال عکس را برای طرح روی محصول خودتان برای ما میفرستید و یا طرح از خودتان است، یا از ما میخواهید که محصول خاصی را برای شما به صورت خصوصی طراحی کنیم. به این شکل محصولی که شما از فروشگاه ترنج خریداری میکنید یک محصول سفارشی است.

قدم اول برای این کار این است که جنس مورد نظر خود را از فروشگاه انتخاب کنید. به عنوان مثال تیشرت آستین کوتاه سبز رنگ پسرانه .

قدم دوم اینکه شما به ایمیل زیر پیام فرستاده و علاوه بر اینکه شناسه محصول (دومین گذینه از مشخصات کالا میباشد که به عنوان مثال معمولا به این صورت میباشد: TA-0001 )مورد نظر خود را در آن قید میکنید، توضیحات کاملی در مورد محصول مورد نظرتان و طرح روی آن برای طراح ترنج مینویسید.

قدم سوم اینکه شما اگر برای طرح روی محصولتان عکس یا عکسهایی دارید آنها را در ایمیل به صورت فایل ضمیمه آپلود کنید. و در نهایت پیام را به آدرس ایمیل مربوطه ارسال فرمایید.

هنگام نوشتن ایمیل و مشخصات طرح و محصول مورد نظرتان به نکات زیر توجه داشته باشید:

1- ابتدا محصول مورد نظر خود را از فروشگاه سایت انتخاب نموده و شناسه محصول را به درستی در کنار اسم محصول (به عنوان مثال تیشرت آستین کوتاه سبز رنگ مردانه) قید کرده و سایز مورد نظر خود را نیز در کنار آن بنویسید. برای اطلاع از جنس محصولات و مشخصات کامل آنها میتوانید به این لیست که در وبلاگ سایت به چاپ رسیده است مراجعه کنید.

2- در مورد طرحی که میخواهید روی لباس شما باشد بنویسید. آیا این طرح فقط جلوی لباس باشد یا پشت لباس هم طرح داشته باشد…

3- سایز طرح را برای ما بنویسید. سایز های مورد نظر عبارتند از A2, A3 و تمام سطح که هر کدام قیمتی جداگانه دارند؛ مثلا توجه کنید که قیمت محصولی که دوطرف آن طرح داشته باشد 25000 تومان گران تر از محصولات با یک طرح خواهند بود.

4- آیا شما طراحی را از قبل انجام داده اید؟ یا نیاز است که طراح ترنج برای شما طراحی کند؟ این نکته را هم در ایمیلی که برای طراح ترنج میفرستید قید کنید. توجه داشته باشید که قیمت هر طراحی که طراح ترنج به طور اختصاصی برای شما انجام دهد 15000 تومان خواهد بود.

5- طرح مورد نظر خود را از میان طرحهای آماده ی فروشگاه انتخاب کرده و نام آن را در ایمیل خود قید بفرمایید. به عنوان مثال : طرح پرنیان( قجر) – سایز A4 برای روی تیشرت و شعر :  “به مژگان سیه کردی هزاران رخنه در دینم” با خط نستعلیق تیپوگرافی شده برای پشت تیشرت. توجه کنید که این شیوه از انتخاب فقط 8000 تومان هزینه ی اضافه برای شما دربر دارد و شما دیگر نباید هزینه ای برای طراحی لباس بپردازید.

6- اگر عکس یا عکسهایی برای طرح روی لباس خود دارید آنها را آپلود کرده و لینک آنها را در ایمیل مربوطه قرار دهید. در مورد عکس و عکسها نیز توضیح کوتاهی بنوسید و اگر به طراحی نیاز دارید قید کنید و در مورد طرحی که میخواهید برای شما طراحی شود کمی صحبت کنید.

7- مشخصات زیر را در ایمیل خود نوشته و فراموش نکنید که همه چیز را دقیق و واضح بنوسید و توضیح دهید:

نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن موبایل

8- سپس سفارش خصوصی خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید:

info@toranjarts.ir

و موضوع ایمیل خود را “ثبت محصولات سفارشی” قرار داده و آنرا ارسال کنید.

مسئولان و طراح ترنج به محض اینکه ایمیل شما را دریافت کنند به شما ایمیل میزنند، در این ایمیل هزینه ی کلی محاسبه شده است و برای شما ارسال شده است. شما میبایست هزینه را به شماره حسابی که برای شما ارسال میشود واریز کرده و کپی فیش واریزی را به همان آدرس ایمیل کنید.  به محض دریافت ایمیل شما کدی برایتان ارسال خواهد شد که این کد، کد فاکتور شماست و به نوعی شبیه کد پیگیری میباشد. شما تا دریافت نهایی محصول سفارشی خود این کد را نزد خود نگه میدارید.

9- پس انجام این امور رسیدگی به سفارش شما آغاز میشود و در عرض یک هفته ی کاری از طریقی که خود شما انتخاب میکنید (پست پیشتاز- پیک موتوری برای تهرانی ها) محصول سفارشی شما برایتان ارسال میشود.

10 – به ایمیل هایی که شرایط لازم را نداشته باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

11- عکسهایی که برای ما میفرستید باید با فرمت JPEG, PNG, GIF بوده و در صورتیکه طرح آماده دارید آنرا با فرمت PSD برای ما ارسال کنید.

12- سفارش شما ابتدا توسط مسئولان ترنج تایید و سپس سفارشتان به جریان انداخته خواهد شد.

13- اگر بیشتر از سه محصول سفارشی در یک بار سفارش خریداری کنید فقط هزینه ی طراحی یک محصول از شما گرفته میشود.